Rozjaśnij swój salon dzięki dywanom w stylu boho

Trend boho nigdy tak naprawdę nie wyszedł z mody, podobnie jak większość trendów modowych, boho przeszedł pewną modernizację i jest wyjątkowym, współczesnym sposobem na unikalną stylizację wnętrza domu. Boho to styl vintage z aktualnym trendem, który pomoże Ci stworzyć przestrzeń, którą pokochasz. Dzięki różnorodności kolorów i wzorów do wyboru, dywaniki bohemy wywarły znaczący wpływ również w nowoczesnych przestrzeniach dekoracyjnych.

dywan w stylu Boho

Dywan w stylu boho w salonie

Istnieje błędne przekonanie, że dywany boho są drogie. Jednak nie jest to prawdą. Dywaniki są w przystępnej cenie, łatwe w utrzymaniu i bardzo trwałe. Jedną z kluczowych kwestii dotyczących wyboru dywany jest wybranie właściwego wzoru lub koloru, który będzie pasował do wystroju wnętrza. Dobrym pomysem jest położenie chodników w korytarzach i w kuchni; rozjaśni to przestrzeń i przyciągnie uwagę. Możesz wybrać większy dywanik do salonu lub jadalni, który dobrze komponuje się z twoimi meblami. Meble w stylu vintage z dobrze połączą się z dywanem w stylu boho. Niezależnie od wybranego wzoru, możesz też ozdobić dywanik w odpowiedni sposób, aby dodać do niego osobisty styl - ale jest to rada dla tych bardziej uzdolnionych artystycznie.

Pokój dzienny czy salon to miejsce gdzie zapraszamy gości, swoich znajomych i warto zatroszczyć się o to aby czuli się oni dobrze. Na pewno, pomocne będzie odpowiednio urządzony salon, w tym oryginalny dywan z trwałego materiału o jaśniejszym odcieniu koloru będzie tu idealny. Możesz wybrać kwadratowy lub prostokątny dywan, który będzie wystarczająco duży, aby umieścić na nim nogi stołu, ławy czy stolika kawowego. Przed podjęciem decyzji o zakupie dywanu zwróć uwagę na wielkość swojego pokoju. Bardzo mały dywan w dużym salonie może wyglądać "niezręcznie". Podobnie, duży dywan w małym salonie przyciągnie niepotrzebną uwagę i zaburzy równowagę wystroju Twojego salonu.


Nowoczeny wystruj wnętrza z dywanem boho?

Niezależnie od tego, czy planujesz podążać za najnowszymi trendami w dziedzinie dywanów czy też trzymać się ponadczasowych klasyków, jeśli wnętrze salonu urządzone masz w stylu nowoczesnym, warto wybrać dywan również w tym stylu. Dywany nowoczesne możesz zakupić w każdym sklepie z wyposażeniem wnętrz ale my zachęcamy do zakupu w sklepach specjalizujących się w sprzedaży dywanów. Takim sklepem jest np. Carpeto, który od wielu lat działa na rynku dywanowym. Oprócz dywanów w stylu nowoczesnym i boho, znajdziesz tam szeroką ofertę dywanów vintage, shaggy, orientalne, sznurkowe oraz dziecięce.

dywan w stylu nowoczesnym