Jakie łóżko z litego drewna wybrać?

Łóżko z litego drewna i wygodny materac to gwarancja komfortowego snu, który jest niezbędny do zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia. Na zakupie łóżko nie należy nadmiernie oszczędzać. Będzie to długoterminowa inwestycja. Łóżko to bez wątpienia najważniejszy element wyposażenia w każdej sypialni. Meble wykonane z litego drewna wyróżniają się wysokimi walorami zarówno użytkowymi, jak i estetycznymi. Stanowią unikalną ozdobę wnętrza.

łóżko z drewna dębowegoCzym wyróżniają się łóżka z litego drewna?

Łóżka z litego drewna odznaczają się wysoką jakością, nieprzeciętną wytrzymałością i trwałością. Do ich produkcji sięga się wyłącznie po starannie wyselekcjonowane surowce. Można liczyć na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Łóżka z drewna litego zachowują swoje pierwotne piękno i walory użytkowe przez wiele lat. Niepowtarzalne usłojenie i wybarwienie to jedne z głównych atutów litego drewna. Wykonane z niego łóżka są odporne na uszkodzenia mechaniczne, przyjemne w dotyku, eleganckie. Drewno to surowiec naturalny, ekologiczny, uniwersalny i ponadczasowy. Odnajdzie się w każdej sypialni, niezależnie od wybranego stylu wnętrzarskiego.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie łóżka?

Decydując się na zakup drewnianego łóżka musimy mieć świadomość, iż o jego cenie  decyduje m.in. rodzaj drewna z którego zostało wykonane. Najpopulatniejsze w Polsce i zarazem najtańsze są łóżka wykonane z drewna sosnowego. Trochę droższe ale i bardziej wytrzymałe są łóżka bukowe. Najdroższe, najtrwalsze i najbardziej szlachetne sa łóżka wykonane z drewna dębowego, cechujące się wyjątkowa strukturą drewna, podkreślając styloway charakter każdej sypialni.

Gdzie kupić łóżko?

Drewniane łóżka możesz kupić z m.in. w sklepie internetowym Dbamokręgosłup.pl, a jeśli mieszkasz w pobliżu Wadowic, to zapraszamy do naszego sklepu na ul. Trybunalska 1. Znajdziesz nas wpisując "łóżka wadowice" w wszukiwarce Google. W naszym sklepie kupisz również inne wyposażenie sypialni stelaże, materace, poduszki ortopedyczne i wiele innych produktów.