Toalety przenośne - jakie są rodzaje?

Na rynku dostępny jest szereg usług i produktów. Pośród mobilnych toalet, również możemy wyróżnić kilka rodzajów. Jest to spowodowane różnymi potrzebami klientów. Standardowe modele w zupełności sprawdzą się na niewielkich eventach bądź miejscach przeprowadzania robót, z kolei istotne wydarzenia kulturalne potrzebują toalet o podwyższonym standardzie. To jednak niejedyne rozróżnienie pomiędzy sanitariatami. Przyjrzymy się więc im bliżej pod tym kątem.

kierunek do toalety

Podstawowe wyposażenie toalet

Standardowe modele wcale nie są najgorsze. Spełniają one wszystkie standardy higieny oraz komfortu. Wystarczy wspomnieć o ich podstawowym wyposażeniu. Toalety przenośne Kielce w Smieci.eu zawierają deskę sedesową (możliwa jest również opcja z pisuarami) i zasobnik z papierem toaletowym. Konstrukcję zamyka się drzwiami o profilu zamkniętym z zamkiem informującym o wolnej bądź zajętej kabinie. Do tego dochodzi jeszcze niezależny system wentylacji, a także podstawowe środki higieniczne. Całość jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Toalety przenośne typu VIP

Nierzadko istnieje jednak potrzeba podwyższonego standardu. Zwłaszcza wtedy, gdy wymaga tego charakter przedsięwzięcia. Toalety typu VIP można więc wynająć na koncerty i inne wydarzenia plenerowe. Zazwyczaj są przeznaczone dla występujących artystów, choć nie tylko. A czym się wyróżniają ustępy w tej kategorii? Przede wszystkim posiadają pojemnik na ręczniki papierowe, umywalkę, dozownik mydła, a nawet lustro. W efekcie zapewniają najlepszy komfort korzystania z sanitariatów.

Ustępy dostosowane do osób niepełnosprawnych

Obie wymienione kategorie występują też w wersjach zaprojektowanych z myślą o osobach z ograniczeniami ruchowymi. Kabiny są więc znacznie szersze i posiadają podest z relingami, który umożliwia wjechanie do środka wózkiem inwalidzkim. We wnętrzu znajdują się też dodatkowe poręcze na ścianach. Podłoga jest zaś całkowicie płaska i zazwyczaj antypoślizgowa.

Podłączone i niepodłączone do kanalizacji toalety

Toalety można rozróżnić również na podstawie innych względów niż rodzaj wyposażenia oraz wymiarów. Najczęściej WC mobilne nie są podłączone do kanalizacji z oczywistych względów. Istnieją jednak modele posiadające umywalkę, a ta potrzebuje dostępu do bieżącej wody. Wobec tego przenośne toalety mają możliwość podłączenia do kanalizacji za pomocą rury spustowej. Zajmuje się tym dostawca ustępów po dostarczeniu kabiny na miejsce.

Które WC wynająć i gdzie?

Wszystkie wymienione rodzaje toalet można bez problemu wynająć w takich miastach jak Poznań czy Kielce. Wystarczy przyjrzeć się profesjonalnej ofercie, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów. Wynajem WC Poznań w Smieci.eu to doskonałe rozwiązanie dla placów budowy, imprez oraz innych eventów okolicznościowych.

Pomożemy dobrać rodzaj kabiny do wydarzenia, co gwarantuje zachowanie nie tylko wysokich wymagań higienicznych, ale też pełne poczucie prywatności i zadowolenia przebywających na miejscu osób. Zachęcamy w tym celu do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo.